![](https://www.tedbolu.k12.tr/wp-content/uploads/2024/02/berra_aden_goksin_zehra_sayhan_ted_bolu_kolej_robotik_kodlama_yazilim_teknofest_2024-150x150.jpg)
TEKNOFEST 2024’TEYİZ
12 Şubat 2024![](https://www.tedbolu.k12.tr/wp-content/uploads/2024/03/428247879_18267810202203276_9089147991674151830_n-150x150.jpg)
TIPTA YAPAY ZEKA
7 Mart 2024![](https://www.tedbolu.k12.tr/wp-content/uploads/2024/03/428956423_1204615993837024_2334505483332030645_n-1200x480.jpg)
Kolejlilerden bir şampiyonluk daha, GURURLUYUZ. Ortaokul Küçük Erkek Basketbol takımımız rakiplerini yenerek İL ŞAMPİYONU olmuştur. ''TED'li olmak bir ayrıcalık, TED meşalesini göklere çıkarmak bir onurdur.'' Bu başarıda emeği geçen, şampiyonluk geleneğini devam ettiren, başta sporcu öğrencilerimiz ve öğretmenimiz Deniz Saka'yı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz. Desteğini her an hissettiğimiz değerli velilerimize teşekkür ederiz.