![](https://www.tedbolu.k12.tr/wp-content/uploads/2022/11/s2.jpg)
Anaokulumuz Abant’ta Orman Atölyesi gerçekleştirdi
2 Kasım 2022![](https://www.tedbolu.k12.tr/wp-content/uploads/2022/11/WhatsApp-Image-2022-11-02-at-15.43.41.jpeg)
Meslekleri Yerinde Tanıyalım: Dişçi
2 Kasım 2022![](https://www.tedbolu.k12.tr/wp-content/uploads/2022/11/q4-1200x480.jpg)
2022-2023 Eğitim-Öğretim yılı Bilim Söyleşileri kapsamında Prof. Dr. Okan Külköylüoğlu’nun katılımıyla “Antarktika, Bilim ve Gelecek” konusu üzerinden söyleşimizi gerçekleştirdik. Söyleşinin ardından öğrencilerimizle soru-cevap yapıldı ve söyleşimiz öğrencilerimizin kitap imzalatmasıyla son buldu.
#türkeğitimderneği #turkegitimdernegi #turk_egitim_dernegi #ted #tedkoleji #eğitimdeğiştirir