![](https://www.tedbolu.k12.tr/wp-content/uploads/2022/11/q4.jpg)
Antarktika, Bilim ve Gelecek!
2 Kasım 2022![](https://www.tedbolu.k12.tr/wp-content/uploads/2022/11/WhatsApp-Image-2022-10-22-at-13.42.02.jpeg)
Science Cup Kulüp Çalışmalarımız Devam Ediyor
3 Kasım 2022![](https://www.tedbolu.k12.tr/wp-content/uploads/2022/11/WhatsApp-Image-2022-11-02-at-15.43.41-768x480.jpeg)
Mesleki Rehberlik çalışmalarımızda Diş Hekimi mesleği ve uygulamalarını klinik ortamında inceleyen anaokulu öğrencilerimiz, sağlıklı dişler ile ilgili uzmanlarımızdan bilgi aldılar. Velimiz Dt.Zuhal ULUSOY’a ve Dent Estetik Klinik çalışanlarına teşekkür ederiz.
#türkeğitimderneği #turkegitimdernegi #turk_egitim_dernegi #ted #tedkoleji #eğitimdeğiştirir